Září 2011

HIATUS (07.09. - 16.09.2011)

7. září 2011 v 13:43 | WatsonFans│helen. |  diary.

Omlouvám se, ale musí se to stát, ve škole jsem úplně mimo, připadám si jak uplný blbec (taky že jsem :D). Každopádně nic nevím, musím si v klidu zopakovat učivo z předchozího ročníku, musím začít číst ty knížky, musím si obalit sešity a kiny a musím mít dobré známky aby se dostala na tu školu co chci. Možná si myslíte že to přeháním, ale ne opravdu je to tak. Chci se na to plně soustředit a to s blogem nejde. Ještě se chci omluvit že vám, aff, to nenapíšu asi dneska, ale až zítra. Měhjte se a další pátek naviděnou! :)

EDIT: Omlouvám se, myslím na Vás, ale nejdete, škola, takže to protáhnu do něděle. děkuji
do 18.09.!!
helen.

Tresor Midnight Rose Advertisement

5. září 2011 v 21:20 | WatsonFans│helen. |  videos.
Lancôme zveřejnilo reklamu na parfém Midnight Rose, kde se Emma stala hlavní tváří. Reklama je zachycena v okouzlující Paříži, je to romantický příběh s nádechem magie. Příběh ale ještě nezkončil, což je vidět na konci, takže to znamé že se můžeme těšit na další pokračování. :)¨Natočil ji Mario Testino, který je mimochodem jedním z nejoblíbenějších fotografů Emmy.


GALLERY UPDATE > Photoshoots & Be Magazine

5. září 2011 v 19:19 | WatsonFans│helen. |  photogallery updates.
Objevily se nové fotky k photoshootům a jeden scan z francouzského časopisu Be Magazine. Konktrétně jsou to čtyři nové fotky pro Seventeen Magazine, dvě nové fotky pro Teen Vogue z roku 2005 a nový photoshoot (respektivě dvě fotky) od Josepha China Lina. A nesmím zapomenout na novou fotku Times on Sunday.
Jinak se chci omluvit že to tady flákám a že moc nenavštěvuju aff, ale to víte, začátek školy a já jsem zjistila že jsem uplně tupá. :// :D

.:Seventeen Magazine:.

.:Joseph Chi Lin:.

.:Times on Sunday:.

.:Teen Vogue (MQ):.

.:Be Magazine [France] 2011:.

Gallery Link:

HAPPY B-DAY BEYONCÉ!!

4. září 2011 v 10:00 | WatsonFans│helen. |  diary.
Chtěla bych popřát mé nejoblíbenější zpěvačce, Beyoncé, všechno nejlepší k narozeninám. Tahle diva už chodí po světě 30 let! Pořád má úžasný hlas, pořád je krásná, pořád má skvělou postavu a pořád umí téměř bez chybně chodit na podpatcích. Přijde mi že její hlas nestáhne. Miluju její písničky, musím uznat že až od její sólové kariéry, od Destiny's Child se mi líbí asi jen dvě písničky. Její Single Ladies shlédlo na youtube.com už 136 722 546 lidí! Takže ještě jednou všecko nejlepší k 30cátinám!!

Připomeňme si její trháky:

GALLERY UPDATE > Candids > August & September 2011

3. září 2011 v 14:39 | WatsonFans│helen. |  photogallery updates.
Přidala jsem všechny candids které jsem promeškala. :) Není zas až tak moc, celkem dvakrát Emmu paparazzi načapali, protože dvě fotky jsou od fabnoušků. :) Objevili se candids i ze včerejška! Což je plus, teda alespoň pro mě, že můžu přidat nějakou novinku. :

.:Emma and Johnny at the King's Cross Station:.

.:Arriving at Heathrow Airport:.

.:Leaving Shepherds Bush Empire in London:.

.:Out for Lunch in London:.

Gallery Link:

Who says Kos is not perfect?!

2. září 2011 v 19:40 | WatsonFans│helen. |  diary.
Zdravím všechny! Omlouvám se že jsem se neozvala už včera ale, to víte. :DD Do půlnoci jsem byla s tamníma kámošema venku, poslední den, pochopte, to se prostě muselo oslavit! :D A pak jsem spala asi jen 3 hodiny. :D Ke všemu v aoutobuse co nás měl svést na letiště jsem nemohla usnou, né ýže bych neměla malé děti ráda, ale to vzádu za mnou bylo tak ukecané. :D A v letadle to také nešlo, samozřejmě když už to vypadalo nadějně máma mě vzbudila že dávají jídlo, říkám vám, nebejt to moje mamka, na místě jí zabiju. :D Takže jsem se musela vyspat až doma byla jsem hotová. :D To by jste nevěřili první den samozřejmě úplně nadčená moře slunko, jdu se opalovat hmmm...bez opalováku já celá rudá. :DDD Naštěstí za pár dní mi kůže ztmavla ale musím říst že to bylo opravdu k pokukání. :DD Omlouvám se ale já jsem uplně nadčená :D, upřímě nejlepší dovolená s rodiči vůbec! Úžasný hotel, úžasné jídlo, úžasné moře, úžasná pláž, úžasní a zábavní animátoři a hlavně úžasní lidé! Skamarádila jsem se tam s jednou partou, se kterou jsem si naprosto rozumněla řeknu vám ti morávaci a slezané mají úžasný smysl pro humor. Hlavně Ostraváci. :D Těch 11 dnů co jsem tam byla poslouchala ty přízvuky tak už používám vždy za větou že, strašné! Musím se krotit, asi půjdu na lokopedii. :DD Strašně se mi líbí slovo fešanda. :DD Ach jo jediné co mě mrzí že jsem tam nebyla déle. :// Klidně bych tam ještě týden byla! Turecko bylo přímo nádherně vidět, dovolím si troufnou že bych tam na lehátku i doplnavala. :D Teď ke škole tam jsem se taky strašně těšila! Až uvidím zase kámoše a ták. :D Uff...tohle pololetí se musím snažit, no jo devítka. :/ Musím říct že už vím kam chci jít a co chci dělat, což jsem ještě před prázdninami neměla ani potuchu. :)) Fůha omlouvám se za poněkud delší text ale mám suprovou náladu a opravdu skvěle jsem si to tam užila, jinak proč píšu dneska až tak pozdě, byla jsem ještě s kámoškama venku a stahovala jsem fotky do kompu, řekla jsem si že se pochlubím. :DD Ááá.. jsem jak malé děcko. :D
nemusíte mi říkat jaké strašné fotky to jsou, jsem amatér s mizerným foťákem

K blogu chtěla bych moc poděkovat Mell, za to že se o blog starala v mé nepřítomnosti! Jsem ti opravdu vděčná! :) Jinak máma jse hyperaktivní a rozhodla se o víkendu hooodně uklízet mýt okna a podobné věci takže blog plně rozjedu od pondělka. když se ještě neučíme neměl by to být problém. Ještě se chci omluvit za pravopisné chyby vím že jsem strašné a že se na ně nedá koukat, ano já to vím. :D
Ještě bych chtěla připomenou že dnes od 20:00 dávají na Nově Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Dne 09.09. dávají na stejné televizní stranici další díl HP tentokrát Harry Potter a Ohnivý pohár a 16.09. ve stejný čas Harry Potter a Fénixův Řád. No..uvidíme kam až HP na Nově dospěje osobně doufám že to bude alespoň do Prince dvojí krve.

Jiná už nebudu.

2. září 2011 v 15:00 | WatsonFans│•Mell•
Opravdu mě to moc mrzí, že jsem zde moc nebyla, ničí mě to! Doufám, že se na mě helen. nebude tolik zlobit, protože je mi to hodně líto :), ale já prostě posledních pár dní jsem se musela připravovat do školy a hlavně se na to psychicky připravit, protože UŽ jsem v 8 ;). No tímhle bych se chtěla omluvit všem návštěvníkům WatsonFans a hlavně helen. ;)! Jinak helen. by se měla zanedlouho vrátit, takže to tady bude jako za starých časů :).