news & info

30 nejžhavějších padajících hvězd

20. srpna 2011 v 23:17 | WatsonFans│•Mell• (ZÁSKOK)
Britský časopis Total Film zveřejni seznam 30 nejžhavějších padajících hvězd. V pořadí se bohužel umístila i naše Em, která se umístila na 15 pozici. První místo obsadila Emma Stone a dále následovali hvězdy jako Andrew Garfield, Jennifer Lawrence a Blake Lively. Tady mám pro vás nějaké věty, které k tomu napsali jestli jsem to teda dobře pochopila ;).
***
Kdo? Opravdu nevíš? Watson má za sebou deset let kouzelné postavy Hermiony Granger ve všech rekordních sérií Harryho Pottera.

Proč horké? Emma je novou tváří francouzské značky Lancôme a právě dokončila natáčení The Perks of Being a Wallflower po boku Logana Lermana a Niny Dobrev.

Kromě toho Emma je v adaptaci Guillermo del Toro v klasické pohádce Kráska a Zvíře.

Co bude dál? První šanci ukázat světu, že není jen kouzelnice dostane již na podzim, kdy vtrhne do kin film My Week with Marylin, kde hraje malou roli po boku Michelle Williams a Dominic Cooper.

Harry Potter a Kámen mudrců & Tajemná komnata na Nově

19. srpna 2011 v 9:18 | WatsonFans│helen.
Přesně tak, dneska od 20:00hodin dávají na Nově první díl Harryho Pottera (Kámen mudrců). Adalší pátek (26.srpna) dávají ve stejnou dobu Harry Potter a Tajemná komnata. Myslím že to takhle bude pokračovat i další pátky, nejsem si tím jistá, protože dál už není program. Jinak dneska čekejte jedno velké oznámení. ;)

Emma in Polish Bravo.

16. srpna 2011 v 9:22 | WatsonFans│helen.
Od dnešního dne se prodává v polských obchodem Bravo. Takže pokud máte polské hranice blízko, můžete si ho zajít koupit. Název čánku zní "Hermiona zůstana vždy v mém srdci". Emma totiž poskytla pro polské vydání Brava speciální rozhovor. Osobně jsem celkem zvědavé co tentokrát bude o Emmě v Bravu. Doufám, že už dnes se objevý scany.

Kdo dabuje Emmu Watson?

12. srpna 2011 v 16:04 | WatsonFans│helen.
Pokud vás zajímá jaký hlas slyšíte místo Emminého v jejích filmech, tak je odpověď na otázku celkem jednoduchá. Emmu dabuje hlavně Anežka Pohorská a to ve všech filmech Harry Pottera. Takže celkem 8krát. Ve filmu Baletní střevíčky je to pro změnu Anna Remková. A v neposlední řadě animovanému filmu Příběh o Zoufálkovi propůjčila Lucie Vondráčková hlas princezně Pee. (Mě osobně se líbí hlavně hlas v HP, prostě mě už k Emmě sedne.)

Anežka Pohorská, Anna Remková a Lucie Vondráčková

EMMA WATSON NEW BOYFRIEND - Johnny Simmons

9. srpna 2011 v 16:57 | WatsonFans│helen.

Ano, je to tak Emma zřejmě chodí s Johnny Simmonsem. Seznámili se na natáčení společného filmu 'The Perks Of Being A Wallflowers' v květnu tohoto roku. Od té doby už jdou o nich zvěsti, že jsou pár, ale teda byli už načapáni. Johnnymu je 24let, znát ho můžeš např. z filmů: Jennifer's Body (Bacha kouše), Hotel pro psy ne The Spirit.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vím, že už to asi vichni víte, ale kdyby se přece někdo našel. Já to osobně Emmě tada moc přeju, Johnny je mi sympatický. Omlouvám se, ale fotky přidám asi až zítra, protože nejdřív potřebuju doplnit celé candids z tohoto roku.

Výsledky Teen Chice Awards 2011

8. srpna 2011 v 14:07 | WatsonFans│helen.

Mám tu provás výsledky z včerejších cen Teen Choice Awards. Emma se bohužel nemohla účastnit s tejně jako Daniel, ale ten byl napojen přes webkameru. Je to celkem škoda, tolik cen. Celkem za všechny herce vyhrál Harry Potter 7x! To je opravdu dost.

Nejlepší film: scifi/fantasy - Harry Potter A Relikvie Smrti část 1
Nejlepší herečka: scifi/fantasy - Emma Watson - Harry Potter A Relikvie Smrti část 1
Nejlepší polibek: Daniel Radcliffe & Emma Watson - Harry Potter A Relikvie Smrti část 1
Nejlepší letní film: Harry Potter A Relikvie Smrti část 2
Nejlepší letní herečka: Emma Watson - Harry Potter A Relikvie Smrti část 2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nejlepší letní filmový herec: Daniel Radcliffe - Harry Potter A Relikvie Smrti část 2
Nejlepší zločinec: Tom Felton - Harry Potter A Relikvie Smrti část 1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Video z děkovačky Toma, Ruperta & Daniela.
 
 

Reklama