photo of the day.

Photo Of The Day - 14th August

14. srpna 2011 v 14:01 | WatsonFans│helen.
Dnešní obrázek je ze závěrečné scény HP a Relikvie Smrti - část 2. Ron, Hermiona a Harry s Ginny se loučí se svými dětmi, které jedou do Bradavic. Já osobně mám tu scénu ráda, protože mám k ní tolik nezodpovězených otázek. :D Taky bych se chtěla omluvit, že to tady o víkendu šidím, ale venku je u nás pěkně.

Photo Of The Day - 13th August

13. srpna 2011 v 13:51 | WatsonFans│helen.
Pro dnešek jsem vybrala fotku z natáčení nového filmu Emmy, The Perks of Being a Wallflower. Kniha stejnojmenného názvu má celkem slušné recenze. Jinak nevím jest-li se tu dneska ještě objevím, děsně se mi seká net. :/


Photo Of The Day - 12th August

12. srpna 2011 v 12:40 | WatsonFans│helen.
Dnešní fotka je z jedné TV Show, která nese název 'The Late Show with David Letterman' z 11.července tohoto roku. Přišla taková dobrá... :D Nevím jak to mám napsat. :D Při té show byla zřejmě zábava, asi bych měla zkouknout video. Jinak udidím jak to dneska všechno dopadne, ale zřejmě bych se tu měla ještě objevit.

Photo Of The Day - 11th August

11. srpna 2011 v 15:09 | WatsonFans│helen.
Dnešní fotka je z roku 2008, kdy Emma byl na Fashion Weeku v Paříži. To byla ještě o něco mladší a měla své dlouhé vlasy, musím uznat že mi ještě pořád chybějí. :/ Ale Emma vypadá pořád skvěle i s krátkýma. :)) Takže se tu možná ještě objevím večír, uvidím, jak to všechno dopadně, Takže zatím. :)

Photo Of The Day - 10th August

10. srpna 2011 v 12:25 | WatsonFans│helen.
Ano, ano, je tu opět má hrozná úprava fotky, tentokrát ale z prvního dílu HP. Emma jako šprtka Hermiona Granger, no není to cute! ♥ :D Kažpádně, doufám že si na totu scénu vzpomína, protože já rozhodně ano. :D Jinak nevím jest-li se tu dneska ještě objevím, jedu na nákupy, zítra tady chci něco přidat o sobě, ale nečekejte nějaký podrobný článek. Takže zítím. :)

Photo Of The Day - 9th August

9. srpna 2011 v 12:59 | WatsonFans│helen.
Pro dnešek jsem vybrala fotku z tzv. Photo Call z Londýna. Bylo to filmu Harry Potter A Relikvie Smrti část 2 v Londýně. Emma tam vypadala nádherně, a tak jsem vybrala tuto fotku s Rupertem. Smích je nakažlivý! :D Ta moje úprava fokty je nic moc. :/ Kažpodáně jsem pěkně naštvaná, že mi nejdou vzkládat obrázky na weheartit.com.

Photo Of The Day - 8th August 2011

8. srpna 2011 v 17:04 | WatsonFans│helen.
Dnešní fotka je z roku 2010, kdy se Emma zůčastnila festivalu Glastonbury. Mimochodem ta fotka patří mezi mé oblíbené. Také si můžete všimnou že má ještě dlouhé vlasy. Jinak tímto článkem se s váma loučím. Takže naviděnou zítra
helen.
 
 

Reklama